DAR NA CARITAS PALLOTYŃSKĄ

Nasza Caritas Pallotyńska pomaga wielu ludziom, których spotykamy na naszych osiedlach, a sami nie zawsze umiemy im pomóc. Wrzucając tydzień temu ofiarę do puszki wzięliśmy ogromny udział w spełnianiu dzieł miłosierdzia w naszej parafii.

Zebrane ofiary zostaną szczególnie przeznaczone na remont Świetlicy, działającej przy naszej parafii od kilkunastu lat. Już od dawna wymaga ona renowacji, by spełniać standardy. Mebelki dziecięce są już zniszczone i niefunkcjonalne. Pragniemy to zmienić!!! Ale bez ofiarności Parafian będzie to o wiele trudniejsze. Dziękujemy za przeznaczone ofiary. Można także przesłać środki finansowe na konto Caritas Pallotyńska (nr: 21 2030 0045 1110 0000 0105 0140, tytuł przelewu: Środki na Świetlicę Caritas Pallotyńska).

Maluchy ze Świetlicy modlą się za Was i czekają na dobre zmiany... Ale na to potrzebujemy środków. Za każdy grosz serdecznie dziękujemy! Z prośbą o pomoc, nie tylko finansową, zwraca się cały Zespół Caritas Pallotyńska Zespół Radom.

Serdeczne Bóg zapłać!.

ks. Artur Wierzbicki SAC